Společnost Perfect Hotel Concept s.r.o., která již od září roku 2014 vystupuje pod značkou Perfect Hospitality Consulting, letos slaví sedmileté výročí svého založení. K této příležitosti uspořádala ve čtvrtek 2. června 2016 neformální oslavu ve vinném sklípku v areálu Hotelu Čertousy. Společně s PHC slavilo přibližně 40 blízkých kolegů a přátel – odborníků z cestovního ruchu i akademické půdy.

Společnost Perfect Hospitality Consulting (PHC) v čele s jednatelkou Ing. Jiřinou Jenčkovou má dlouhodobý cíl: přispět ke zlepšení kvalitu v oboru ubytovacích služeb a cestovního ruchu obecně. Za tím účelem poskytuje služby poradenství, koučinku, mentoringu, ale i školení různého zaměření. Hlavní specializací jsou revenue management a rozvoj lidských zdrojů, tzv. manažerský koučink.

Jiřina Jenčková má v oboru bohaté zkušenosti, které získala doma i v zahraničí. V hotelech pracuje přes 20 let a měla možnost projít pozicemi napříč celým hotelovým provozem a širokým spektrem ubytovacích zařízení. I proto se rozhodla založit společnost, která by její know-how předávala dál. Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku 21. května 2009, a od té doby, společně s kolegy, pomohla nespočtu podniků. Její činnost ale přesahuje hranice poradenství. Zasazuje se i o větší propojení odborného vzdělávání s praxí tím, že pomáhá studentům Vysoké školy ekonomické KCR získávat stáže na zajímavých pozicích napříč oborem. Konzultanti PHC také přednáší na Katedře cestovního ruchu VŠE. Vzdělávání (budoucích) zaměstnanců je základem úspěchu podniků, a proto společnost pořádá vlastní semináře a školení, intenzivně se věnuje koučinku a mentoringu, podporuje celoživotní vzdělávání a využití moderních technologií. Primární specializací však zůstává poradenství napříč provozem, a to nejen tím hotelovým.

Tiskovou zprávu zpracovala a bližší informace poskytne:

Ing. Kateřina Němečková
PR & Marketing
Telefon: +420 603 363 268
marketing@ph-consulting.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *