Dvoudenní kurz RM Vás především naučí přemýšlet o dosahování vyšších tržeb a cenové politice hotelu jiným způsobem, než jste doposud byli pravděpodobně zvyklí. RM ovlivňuje všechny oblasti managementu hotelu!

Seznámíme Vás s termíny revenue management a yielding. Vysvětlíme Vám základní techniky a správné nastavení cenové struktury a politiky s ohledem na aktuální situaci na trhu. Naučíme vás “číst čísla” a vidět za nimi příběh, který se v hotelu na pozadí obchodu a marketingu odehrává.

První část kurzu je věnována porozumění teorii RM, terminologii a základním praktickým příkladům, které Vás připraví na druhý den. Následující den se zaměříme na praxi revenue managera: případové studie o komplexní analýzu konkurence, vytvoření vlastního cenového kalendáře (demand calendar), rozhodnutí o preferencích přijímaných poptávek, řízení disponibilní kapacity a překnihování (smart overbooking).

Připravujeme pro Vás novinku Revenue Management III., který účastníkům kurzu nabídne unikátní možnost testování strategií RM na hotelovém simulátoru. Na vývoji tohoto SW jsme s projektovými TAČR kolegy spolupracovali více než 4 roky a na jaře 2023 budeme tuto novinku vypouštět na trh. Sledujte nás zde, nebo na SoMe (FB, LI, IG). Tento kurz je vhodný pro seniorní revenue manažery, či osoby vykonávající tuto činnost v rámci sdílených pozic, nebo pro všechny absolventy RM I. & II, kteří si přejí rozšířit své praktické zkušenosti v bezpečném prostoru virtuálního hotelu.

Cíl kurzu:

Cílem kurzu je přenést teoretický koncept do Vaší každodenní praxe – využít technik revenue managementu nejen k optimalizaci hospodářského výsledku hotelu, ale především tržeb.

Kurz je určen pro zaměstnance na pozicích revenue, rezervace, recepce, sales, F&B a hotelový management.

Organizační informace:

Délka: 2 dny, 22. – 23.2.2023; DEN 1 9:00-16:30 DEN 2 9:00-16:00 (včetně pauzy na oběd)
Cena: 9.000,-Kč/osobu/plus DPH vč. coffee breaks a pracovních listů; 15% sleva při účasti 2 osob a 25% sleva při účasti 3 a více osob z jednoho ubytovacího zařízení
Místo konání: Praha (Hotel Duo, Střížkov)
Pro mimopražské účastníky máme domluvené speciální podmínky ubytování (v případě zájmu).

Registrace: office@ph-consulting.cz

Lektoři: Jiřina Jenčková a Pavel Janský

Jiřina Jenčková

Jiřina Jenčková

Pavel Janský tým PHC

Pavel Janský