Kalendář Hoteliéra 2019

pomáhejte s námi

Pomáhejte s námi!

Připravili jsme pro vás jedinečný a inspirující kalendář Kalendář hoteliéra 2019, který navazuje na úspěch Roku Hoteliéra 2018. Je určen majitelům, manažerům, zaměstnancům a provozovatelům všech ubytovacích zařízení.

V loňském roce se kalendář věnoval revenue managementu a obchodu jako takovému. Tento rok jsme se tématicky zaměřili na jednotlivé pozice, protože zaměstnanci jsou nejen stavebním kamenem každého provozu, ale zároveň mostem mezi hosty a hotelem, restaurací či jiným provozem.

Doufáme, že vám jeho originální ilustrace, od Pavla Micaje (alias Kristlof), zpříjemní a rozveselí vaše pracovní dny. Výtěžek z prodeje půjde na Nadaci Asociace hotelů a restaurací ČRNadace mj. podporuje rozvoj a vzdělávání dětí z dětských domovů se zaměřením na hotelnictví, gastronomii a cestovní ruch. Pokud byste měli chuť se také, podle svých možností, připojit, Klára Stárek Zachariášová vám ráda předá více informací o možné spolupráci.

Kalendář má formát A3 stojí 390,-Kč/ks (plus poštovné a balné, případně k vyzvednutí v Praze).

Objednávky přijímáme na office@ph-consulting.cz do poloviny ledna 2019.

Kalendáře budou postupně distribuovány v průběhu ledna 2019.

Zároveň, milí kolegové, pokud vás napadne nějaká trefná tematická situace, které v našem oboru a na různých úsecích čelíte, nebo máte zajímavý tip či jiný nápad, čím kalendář obohatit, budeme moc rádi za inspiraci pro ostatní hoteliéry do kalendáře pro rok 2020.

Přejeme vám krásný, úspěšný a spokojený rok 2019,

Tým PHC

Kalendář Hoteliéra 2019
Kalendář Hoteliéra 2019
Poděkování Nadace AHR ČR