Kalendář Hoteliéra 2019

pomáhejte s námi

Pomáhejte s námi!

Připravili jsme pro vás jedinečný a inspirující kalendář Kalendář hoteliéra 2020 který navazuje na úspěch posledních dvou kalendářů pro léta 2018 a 2019. Je určen majitelům, manažerům, zaměstnancům a provozovatelům všech ubytovacích zařízení.

V roce 2018 se kalendář věnoval revenue managementu a obchodu jako takovému. V roce 2019 jsme se tématicky zaměřili na jednotlivé pozice, protože zaměstnanci jsou nejen stavebním kamenem každého provozu, ale zároveň mostem mezi hosty a hotelem, restaurací či jiným provozem. Rok 2020 nás bude provázet rozmanitými situacemi, které nás mohu potkat každý den, ale nikdy je nedokážeme úplně odhadnout, protože „Rok hoteliéra je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš!“

Doufáme, že vám jeho originální ilustrace, od Kláry Drahotové (alias Klaryče), zpříjemní a rozveselí vaše pracovní dny. Výtěžek z prodeje půjde na Nadaci Asociace hotelů a restaurací ČR. Nadace mj. podporuje rozvoj a vzdělávání dětí z dětských domovů se zaměřením na hotelnictví, gastronomii a cestovní ruch. Pokud byste měli chuť se také, podle svých možností, připojit, Klára Stárek Zachariášová vám ráda předá více informací o možné spolupráci.

Kalendář má formát 315x450mm a stojí 390,-Kč/ks (plus poštovné a balné, případně k vyzvednutí v Praze).

Objednávky přijímáme online, nebo na office@ph-consulting.cz do poloviny ledna 2020.

Kalendáře budou postupně distribuovány v průběhu ledna 2020.

Zároveň, milí kolegové, pokud vás napadne nějaká trefná tematická situace, které v našem oboru a na různých úsecích čelíte, nebo máte zajímavý tip či jiný nápad, čím kalendář obohatit, budeme moc rádi za inspiraci pro ostatní hoteliéry do kalendáře pro rok 2021.

Přejeme vám krásný, úspěšný a spokojený rok 2020.

Tým PHC

Poděkování Nadace AHR ČR