Zdeňka Daňková

Zdeňka Daňková (Bubáková)

F&B konzultant
  +420 724 639 995

  Zdeňka je náš specialista na F&B.

  Má bohaté zkušenosti s řízením sítí gastronomických zařízení různých kategorií – poradí vám, ať už máte samoobslužnou restauraci, kavárnu, fast food, nebo obyčejné občerstvení.  Její práce vychází z maximální orientace na ziskovost. Z pohledu zákazníka je jejím prvořadým cílem vždy nekompromisní kvalita a čerstvost. Na Zdeňku se zkrátka můžete obrátit se vším okolo gastro provozu (operační management, nákup, plánování, rozpočtování, vedení pracovníků…).

  Neváhejte mne kontaktovat


   Souhlasím se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, telefon) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely zasílání reklamních sdělení.

   Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít svůj souhlas kdykoliv zpět (e-mailem na marketing@ph-consulting.cz), požadovat informaci, jaké údaje zpracováváme, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je opravit, požadovat výmaz. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.


   Perfect Hospitality Consulting

   “Úspěch je za hranicí našeho komfortu.” Poskytujeme pomoc a servis majitelům a manažerům nejen ubytovacích zařízení.