Jiřina Jenčková

Jiřina Jenčková

Jednatelka | Senior konzultant
+420 603 453 633

Zakladatelka a majitelka společnosti Perfect Hotel Concept s.r.o., lektorka, kouč, mentor, specialista na revenue management.

 

 • Interkulturelle Hotelfachschule Retz , Rakousko
 • Northview High School Grand Rapids , USA
 • Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.
 • Vysoká škola ekonomická, Praha (DPS 6/2011, PhD. 6/2017)
 • Praxe ve 4* a 5* hotelech v Rakousku a v Čechách převážně v Praze
  (např. Hilton, Jalta, Pyramida, Diplomat, Crowne Plaza Prague, Grand Hotel Bohemia, Grandhotel Brno, Alexander Stříbro, Archibald at the Charles Bridge, President 5*, Praha 1, atd.)
 • Lektor Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulta MZ, KCR (přednášky především na téma hotelový management, yielding a spolupráce na vývoji SW optimalizátoru cen)
 • Externí lektor Asociace hotelů a restaurací (2006)
 • Spoluzakladatelka, jednatelka a ředitelka společnosti Perfect Hotel Concept s.r.o. (2009)
 • Člen SVECR – Sdružení vědeckých expertů cestovního ruchu
 • Mentor BPW – Business Professional Women

Jiřina má za sebou více než 20 let studia a praxe v hotelovém průmyslu včetně těch nejprestižnějších rakouských a pražských hotelů (Hilton, Crowne Plaza Prague, Diplomat…), díky nimž získala množství cenných kontaktů, znalostí a dovedností, které chce předávat dál. Jejím cílem je zvýšit kvalitu služeb a managementu v cestovním ruchu, prostřednictvím vzdělávání personálu na všech úrovních a aplikace nejnovějších manažerských přístupů.

Neváhejte mne kontaktovat


Souhlasím se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, telefon) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely zasílání reklamních sdělení.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít svůj souhlas kdykoliv zpět (e-mailem na office@ph-consulting.cz), požadovat informaci, jaké údaje zpracováváme, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je opravit, požadovat výmaz. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Neváhejte mne kontaktovat


Souhlasím se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, telefon) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely zasílání reklamních sdělení.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít svůj souhlas kdykoliv zpět (e-mailem na marketing@ph-consulting.cz), požadovat informaci, jaké údaje zpracováváme, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je opravit, požadovat výmaz. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Perfect Hospitality Consulting

“Úspěch je za hranicí našeho komfortu.” Poskytujeme pomoc a servis majitelům a manažerům nejen ubytovacích zařízení.

Aktuality

Přehled: Covid-19 podpora od státu p
Přehled: Covid-19 podpora od státu p
DOVOLENÁ 2020
DOVOLENÁ 2020
OPATŘENÍ VLÁDY – WELLNESS CENTRA
OPATŘENÍ VLÁDY – WELLNESS CENTRA