Konzultace

s čím vám můžeme poradit?

Potřebujete poradit, ale nechcete si hned objednávat naše služby? Nabízíme nezávazné konzultace a odborné rady, které vám mohou pomoci odrazit se zpět vzhůru. Někdy stačí svůj problém jen vyslovit nahlas, a je vám řešení jasné. Jindy stačí jiný úhel pohledu, který vám rádi poskytneme.

Online formulář níže můžete použít jako vodítko i jako komunikační nástroj. Nemusíte se bát nám rovnou zavolat – obrátit se můžete i na konkrétního člena týmu. Společně zjistíme, zda jsme schopni vám s vaším problémem pomoci a domluvíme si termín osobní schůzky, na které si nastavíme podmínky případné spolupráce.

Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím sociálních sítí: Facebook, LinkedIn či Instagram.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, telefon) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely zasílání reklamních sdělení.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít svůj souhlas kdykoliv zpět (e-mailem na office@ph-consulting.cz), požadovat informaci, jaké údaje zpracováváme, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je opravit, požadovat výmaz. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.