Telefon | E-mail

office@ph-consulting.cz
+420 602 548 276

Provozovna | kancelář

Centrum Čertousy a.s.,

Bártlova 35/10
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Vždy si, prosím, domluvte schůzku předem. Mapka.

Korespondenční adresa

Perfect Hotel Concept, s.r.o.
U Hřiště 394
250 81  Nehvizdy – Praha Východ

Sídlo | Fakturační údaje

Perfect Hotel Concept, s.r.o.
Tadrova 1275
156 00 Praha 5
IČ: 28893930 | DIČ: CZ28893930
Jsme plátci DPH.

Bankovní účet

Bankovní účet vedený u Fio banky, a.s., Praha
č.ú.: 2100123357 / 2010

Obchodní rejstřík

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 151560.

V souladu s novelou zákona č. 634/1992 Sb. O ochraně spotřebitele se v případě vzniklých sporů, které nelze vyřešit s jednatelkou společnosti, prosím obraťte na Českou obchodní inspekci (https://adr.coi.cz/cs).
Návrh na zahájení řízení ADR je možné zaslat také poštou, případně návrh podat osobně na jednom z kontaktních míst ADR. Kontakty jsou uvedeny níže:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Osobní údaje jsou zpracovány v rozsahu, v jakém je příslušný subjekt osobních údajů správci poskytl, a to v souvislosti s uzavřením smluvního či jiného právního vztahu se správcem, nebo které správce shromáždil jinak a zpracovává je v souladu s platnými právními předpisy či k plnění zákonných povinností.

Přečíst úplné znění ochrany osobních údajů.

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Perfect Hotel Concept s.r.o.  upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou či právnickou osobou prostřednictvím objednávkového formuláře prodávajícího na internetové adrese www.ph-consulting.cz, a to prostřednictvím webového rozhraní či e-mailové komunikace. Předmětem nákupu mohou být vzdělávací kurzy či poradenské služby.

Přečíst celé obchodní podmínky.

Zanechte nám zprávu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, telefon) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely zasílání reklamních sdělení.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít svůj souhlas kdykoliv zpět (e-mailem na office@ph-consulting.cz), požadovat informaci, jaké údaje zpracováváme, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je opravit, požadovat výmaz. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Something went wrong while retrieving your map, please ensure you have entered the short code correctly.