Efektivní vedení wellness a SPA

Podrobnosti o kurzu

  • areál hotelu Čertousy
  • Praha 9
  • 20.3.2019
  • Středa, 9:00 do 16:30

Registrace do kurzu

  • 3500Kč Přihlášky 20 k dispozici
Sorry, Event Passed

O kurzu

Kurz přináší jiný pohled na generování tržeb v oblasti hotelového wellness a SPA. Ukáže nejčastější chyby v marketingu a poradí, jak jej dělat v oblasti wellness správně. Připomene, jak vést a vhodně motivovat tým zaměstnanců. Poskytne rady a tipy, jak být dobrým manažerem, kterého tým neopouští, ale naopak mu pomáhá růst.

Cílem kurzu je motivovat manažery k navyšování tržeb. Naučíte se motivovat zaměstnance, pečovat o hosty a správně nastavit členství/věrnostní klub. Zjistíte, jak vytvořit dokonalé místo odpočinku, které se stane chloubou hotelu.

Kurz je určen pro hotelové wellness a SPA manažery, supervizory, vedoucí týmu nebo majitele soukromého salonu.

„Mým cílem je, aby hotelové SPA nebylo pouze doplňkem hotelu, ale místem, které je hotelu chloubou a prosperitou. Místem, kde klienti objeví oázu klidu a inspiraci pro relaxaci ve svém domově. Místo, kde klienty můžete léčit, ale i vzdělávat v péči o svou tělesnou schránku. Dovednosti, znalosti a neustálé rozvíjení manažera jsou klíčové pro růst firmy.“ K.R.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 13. BŘEZNA 2019!

Do té doby si můžete přečíst Katčin článek na blogu – možná vám ukáže místa, která by ve vašem podniku potřebovala vylepšit.

Rezervujte si místa na kurzu

Zvolte počet míst
Přihlášky
20
3500Kč
One time registration allowed for this ticket
0Kč
Zpět na detailPřidat doplňkovou službu
Coffe break
0
Kč0
Údaje pro platbu vám zašleme společně s potvrzením rezervace.
Zpět

Kontaktujte lektora