Jak vybrat správný typ pronájmu pro svou nemovitost?

Podrobnosti o kurzu

  • areál hotelu Čertousy
  • Praha 9
  • 26.5.2019
  • Neděle, 9:00 do 16:30

Registrace do kurzu

  • 1950Kč Přihlášky 20 k dispozici
Rezervovat

O kurzu

Chcete chytře pronajímat svůj byt, dům, chatičku nebo houseboat na Slapech či apartmá v Krkonoších, ale nevíte, jak začít (jaký typ pronájmu zvolit)? Slyšíte kolem sebe pojmy jako “sdílená ekonomika” a „revenue management“ nevíte, v čem právě vám mohou tyto principy pomoci? Uvažujete o správě nemovitostí, ale nejste si jisti, co to všechno obnáší?

Tento kurz vás seznámí s problematikou správy vašich nemovitostí, kde stručně vysvětlíme související legislativu, ukážeme vám vzory nezbytných dokumentů (předávacích protokolů, nájemních smluv apod.). Vysvětlíme vám, jak a na základě čeho stanovit optimální výši pro/nájmu. Upozorníme na nejčastější chyby a ukážeme vám jak a kde svoji nabídku propagovat.

Zn.: kalkulačky s sebou!

Cílem kurzu je poskytnout základní informace potřebné pro rozhodnutí, zda a jakým zvolit způsob pronájmu své nemovitosti. Zjistíte, jestli máte chuť se do pronajímání pustit sami, nebo je pro vás výhodnější zvolit jiný způsob. V každém případě si to již budete umět sami spočítat 🙂

Kurz je určen pro všechny majitele bytů, domů, chat, apartmánů, obytných vozů apod., kteří nechtějí nechat ležet své peníze na zemi.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 17. KVĚTNA 2019!

Rezervujte si místa na kurzu

Zvolte počet míst
Přihlášky
20
1950Kč
One time registration allowed for this ticket
0Kč
Kč0
Údaje pro platbu vám zašleme společně s potvrzením rezervace.
Zpět na detail

Kontaktujte lektora