Budgeting

Podrobnosti o kurzu

  • areál hotelu Čertousy
  • Praha 9
  • 2.4.2019
  • Úterý, 9:00 do 16:30

Registrace do kurzu

  • 3500Kč Přihlášky 19 k dispozici
Rezervovat

O kurzu

“Pokud nevíme, kam jdeme, nikdy tam nedojdeme.” (Forrest Gump)

 

Plánování (budgeting) není určeno pouze velkým ubytovacím zařízením a řetězcům, ale každému ubytovacímu zařízení. Naopak, čím menší ubytovací zařízení máte, tím efektivněji pracujete se svými zdroji. Tento jednodenní kurz je zaměřen na hlavní oblasti finančního řízení, plánování a prognózování v hotelovém provozu.

Kurz se věnuje i zjednodušenému vnitřnímu procesnímu řízení tak, aby rozpočtování bylo co nejefektivnější. Součástí kurzu je finanční plánování, kde si řekneme pravidla pro přípravu reálného výnosového rozpočtu (budget), vysvětlíme si klíčové finanční ukazatele a ukážeme si možnou vnitřní analytiku nákladových rozpočtů.

“Pouze pokud znám svůj cíl, mohu určit i směr a zvolit optimální kroky k jeho naplnění.”

 

Cílem kurzu není pouze plánování finančních zdrojů, ale dotkneme se i oblasti obchodu, marketingu, HR a revenue managementu, které jsou nedílnou součástí celého procesu budegtingu.

Tento kurz vám umožní vnímat finanční plánování a následné řízení v kontextu celého procesního a finančního řízení. I malé nezávislé ubytovací zařízení může mnohem efektivněji plnit své dlouhodobé plány.  Po absolvování kurzu byste měli mj. získat jasnější představu, které oblasti z pohledu ekonomiky řízení vašeho provozu máte vedeny optimálně, a na které oblasti je třeba se zaměřit a zefektivnit.

Kurz je vhodný pro každého majitele, manažera či vedoucího pracovníka nezávislého ubytovacího zařízení, jehož součástí náplně práce je i finanční plánování a řízení (budgeting).

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 26. BŘEZNA 2019!

O lektorce

Rezervujte si místa na kurzu

Zvolte počet míst
Přihlášky
19
3500Kč
One time registration allowed for this ticket
0Kč
Kč0
Údaje pro platbu vám zašleme společně s potvrzením rezervace.
Zpět na detail

Kontaktujte lektora