25.5.2020

Maximus na brněnské přehradě

Když jsme vyráželi s partnerem na cesty do zahraničí, vždy jsme měli 3 cíle. Prozkoumat město z jiného pohledu než ostatní turisté. Za druhé procházky v přírodě a cesta na nějaký vrchol a za třetí jsme museli navštívit místní SPA. A stejné to mám i v České republice. Mám ráda atmosféru wellness a lázní, a proto si vždy vybírám hotel, kde je wellness jeho součástí. Mám vytvořený svůj TO DO LIST wellness hotelů, kam bych se ráda podívala a hotel MAXIMUS, který se nachází v Brně, přesněji na hrázi brněnské přehrady, byl na jednom z prvních míst.

Hotel Maximus – exteriér

S partnerem máme rádi oba aktivní dovolenou a večer si zas dopřáváme za odměnu relax. Nabídka hotelu MAXIMUS je široká a nabízí třeba projížďky na koloběžkách nebo elektrokole, a tak bylo fajn, že jsme si nemuseli brát své z domova, ale v pohodlí si je půjčit na místě. Recepční nám prozradil krásná místa, která musíme v okolí vidět, třeba jako místní pláže u Brněnské přehrady a okolní přírodu, ale i turistické cíle blízkého okolí.

Ráda vymýšlím pro partnera překvapení, a tak jsem mu nic neprozradila a odvezla ho z Prahy až na místo. Objednala jsem Romantický pobyt, jelikož od doby, co máme děti, si alespoň jednou do roka dopřejeme prodloužený víkend bez dětí a užíváme si jeden druhého.  Součástí balíčku byla snídaně formou švédského bufetu a ta neměla chybu. Snídaně je pro mě základ dne a tady si opravdu vyberete, na co máte chuť. Na pokoji na nás čekala láhev výborného vína a večer jsme si zas dopřáli luxusní večeři a já si užívala, že nemusím vařit pro celou rodinu.

Saunový svět, Maximus

Největším vrcholem mého pobytu byla návštěva termálních bazénů a saunového světa. Když vstoupíte do těchto prostor, přijdete si jak v jiném světě. Procházíte se po dřevěném mole mezi jezírky, koukáte na stromy a dřevěné domečky. Jelikož byl jeden večer trochu chladnější, uvítala jsem vyhřívaný bazén a odpočinek na čerstvém vzduchu. Měla jsem možnost na chvilku zavřít oči a rozjímat o tom, jak je život krásný. A velice jsem uvítala slaný whirlpool, který je šetrnější k vaší pleti a přináší vám mnoho dalších benefitů.

Maximus drží krok v trendech a vytvořil jedinečný saunový svět, v kterém se odehrávají saunové ceremoniály. Ty probíhají dle harmonogramu a je to opravdový zážitek, tak jako saunové noci, kde vás provedou celým areálem a máte možnost navštívit všech 12 saun a celé lázně. Pro mě největším relaxem byla sauna s výhledem na jezírko a také jeskyní svatyně. Aroma jednoznačně patří k saunovým rituálům, a tak si zde můžete vybrat i třeba medovou saunu nebo citrusovou. Celý tento relaxační pobyt byl završen dokonalou masáží, kterou provádí opravdu zkušení maséři, kteří jsou součástí salonu Infinit.

Maximus, ubytování

Na konci pobytu se mi zastesklo, že už náš relax končí, a tak jsme se rozhodli, že se sem vrátíme s dětmi. Protože novinkou pro tento rok jsou balíčky pro rodiny s dětmi. Nabízí tak organizovaný program pro děti během dne a návštěvu ZOO, kterou naše děti milují. Ani jsme nestihli zajít do místního beach baru Hříbek. Tedy je opravdu na co se zde těšit a v této době kdy se letos, bohužel, nevydáme k moři. Tak si atmosféru moře vykouzlíme v hotelu MAXIMUS.

Můj tip na ubytování:
HOTEL MAXIMUS RESORT
Hrázní 327/4a
635 00 Brno
Rezervace: M: +420 774 750 002, T: +420 546 221 035,E: REZERVACE@MAXIMUS-RESORT.CZ
Recepce: M: +420 605 292 272, T: +420 546 221 035, E: RECEPCE@MAXIMUS-RESORT.CZ
Galerie hotelu

Kateřina Rozsypalová
SPA Consultant
Perfect Hospitality Consulting
Máte zájem o více informací? Neváhejte mi napsat!